HİZMETLERİMİZ / Şirket içi Veri Güvenliği ve Yedekleme Sistemleri

Bilgi paylaşmayan ayrı depolanan güvenlik çözümlerinin yerine, XGen™ security nesiller arası tehdit savunma tekniklerinin bir bileşimini ve kurumunuzu tüm bilinmeyen tehditlerden koruyabilen bağlı bir tehdit savunması sunar.

Yeni bir güvenlik yaklaşımı

Şimdi ve gelecekte, her daim değişen tüm tehditlerle başa çıkan yeni bir güvenlik yazılımı sınıfı olan XGen™ security ile yeni neslin ötesine gidin. Bilgi paylaşmayan ayrı depolanan güvenlik çözümlerinin yerine, XGen™ security nesiller arası tehdit savunma tekniklerinin bir bileşimini ve kurumunuzu tüm bilinmeyen tehditlerden koruyabilen bağlı bir tehdit savunması sunar.

Öncü ortamlar için optimize edildi

XGen™ destekli Hibrit Bulut Güvenliği, fiziksel, sanal ve bulut iş yükleri için nesiller arası tehdit savunma teknikleri sunar. AWS, Microsoft® Azure™ ve VMware gibi önde gelen ortamlar için optimize edilmiş bu çözüm sayesinde, tüm ortamlarda iş yüklerinizin tam görünürlüğünü ve kontrolünü sağlarsınız.

Bilinen ve bilinmeyen tehditlere karşı korur

Bağlı bir tehdit savunması, karmaşık saldırılara artan görünürlük ve hızlı yanıt sağlar, böylece iş amaçlarınıza odaklı maharetli kaynaklar korunurken bilinen ve bilinmeyen tehditlere karşı sağlayan koordineli bir girişim yanıtı olanağınız olur.

Kapsamlı güvenlik

Tehdit zemini hem karmaşıklık hem de hız açısından değişmeye devam ediyor. Sizin ağınızdaki bilinen, bilinmeyen ve gizli tehditlerden koruyacak kadar etkin ve esnek olan kapsamlı güvenliğe ihtiyacınız var.

Minimum etki

XGen™ security destekli Network Defense, sizi günümüzdeki klasik kontrolleri atlatan, ağdaki savunmasız bölgeleri keşfeden, hassas bilgileri, iletişimleri ve fikri mülkiyeti çalan veya para karşılığı geri veren amaca yönelik saldırıların bir adım önünde tutmak için ağ ve URL filtreleme, davranış analizi, makine öğrenimi ve özel kum havuzu etkisi gibi nesiller arası tehdit savunma tekniklerinin bir bileşimini kullanır.