HİZMETLERİMİZ / Kurumsal Web Tasarım

1998 yılından bu yana onlarca farklı sektörde 500’ün üzerindeki Web Tasarım ve Yazılım Geliştirme projesinin sağladığı bilgi birikim ve deneyimle web sitenizden daha fazla verim almanızı sağlayan çözümler sunuyoruz.

Bilgi & Tecrübe

Web Tasarım sektöründe yılların verdiği birikim ve tecrübe ile siz müşterilerimizin neler istediğini ve neler düşlediğini iyi biliyor ve sizleri sizin kadar iyi anlıyoruz. Bilgi ve tecrübe birikimimizi profesyonel ekibimiz ile birleştirdik modern , teknolojik , seo uyumlu , responsive ( Tüm cihazlar ile uyumlu ) ve profesyonel web siteleri üretmeye başladık.

Kurumsal web sitesi, alanın da uzman ekiplerimiz tarafından hazırlanmaktadır ,referanslarımızın tamamı tarafımıza aittir.

Kurumsal web sitesi tasarımı alanındaki faaliyetlerimiz doğrultusunda günden güne büyüme ve gelişmeyi kendimize prensip haline getirdik.Gelişen yeni zaman dilimine ayak uydurmak adına şirketlerin vermiş olduğu geniş ölçekli kararlara onay veriyor ve en iyi şekilde kurumsal web sayfaları ,Kurumsal Kimlik Kazandırma yolunda destekçileri olmak için elimizden gelenin de fazlasını yapıyoruz.

Kurumsal web sayfası ; müşteri ilişkileri yönetimi ve içerik yönetim sistemi olmak üzere iki başlıkta inceyebiliriz bunlar; Müşteri ilişkileri yönetimi, firmanızda satış ve servis süreçlerinin iyileştirilmesinde etkin bir rol oynamakta; Müşterilerinizi elinizde tutmanızda ve müşteri sayınızı arttırma konusunda oldukça etkili çözümler sunar.

Kurumsal web tasarım yaptırmak için önceden de bahsettiğimiz gibi portföy çok önemlidir. Kurumsallık profesyonelliği gerektirir. Yazı içerisinde kurumu temsilen kontrast ve iki değer durumuna önem vermez. Yani kontrast web tasarım kurallarına uygun olarak birleştirildikleri zaman web sitesi trafik artırma konusunda size yardımcı olur. Soğuk renklerle kullanılan sıcak renkler daha sıcak görünür. Bedava site kurmak bu sebeplerden ötürü oldukça risklidir. Yani Kurumsal web tasarım konusunda iyi bir imaj yaratmak isteniyorsa asla tercih edilmemelidir. Özellikle web tasarım fiyatları doğrultusunda hareket etmemeniz önerilmektedir.

Kurum web tasarımı yapılırken personel performansınızı yansıtacak alanların yer alması gerekir. Vizyon, misyon çok önemlidir bunun en iyi şekilde yansıtılması gerekir. Eğer açık ve aşırı koyu, büyük ve aşırı küçük gibi şiddetli kontrastlar varsa yan yana gelen elemanlardan birisi fazlasıyla ön plana çıkar, buda iki eleman arasındaki dengeyi alt üst eder; hatta hiç ortaya çıkarmaz. Zıt elemanların ilişkili görsel web tasarım örnekleri açısından canlılık kazanır.

Bu zıtlıklar web tasarım örneklerinizi düz çizgi-dairesel çizgi, form-karşıform, dinamik ve durağan ilişkisi şeklinde sınıflara koyar. Kurumsal web tasarım firmaları bu zıtlıkları dinamik bir uyum içerisinde kullanabildiği zaman özellikle e-ticaret sitesi yaptırmak isteyenlerin kalbini kazanmaktadırlar.

Yaratıcı Web Tasarım yapmak aslında göründüğü kadar kolay bir işlem süreci değildir.Tipografik olarak yaratıcı web site örnekleri için gerekli olan harflerin ve kelimelerin okuyucuya hitap ediyor olmasıdır.Özgün ve anlaşılırlık başta gelmelidir.Bu duruma titizlikle yaklaşan çok sayıda firma olmamakla birlikte web site tasarımında işi doğru yapmak önemlidir ki daha sonra ufak detaylarla zaman öldürmek istemezsiniz.Bu durum ise sitenizin harf normaları ile ilgilidir.Araştırmacılar testler yoluyla alfabeyi oluşturan her harfin algılanabilir ve yaratıcı bir dizi grup oluşturabileceğinden bahsetmektedir.

Yaratıcı web tasarımı temelleri kısacası harflerden sonrası ise tamamen görsellerden oluşmaktadır. Yaratıcı web tasarımı hayal gücü yüksek bir ekip eşliğinde hazırlanmalıdır.Aksi takdir de hazır şablon gibi basit ve kolay yöntemler kullanılması daha sonrasın da can sıkacaktır.Rakiplerinizden farklı olmayı hedef edinmiş bir firma için aynılık ve benzerlik kurumsal değeri düşürecek hatta kopyacılık ile asıllarını yaşatmış olacaksınız.Böylesi basit durumlar yaşamamak adına web site yaptırmadan önce bütün seçenekleri tahlil edip doğru bir metod edinmelisiniz.